Wystawa malarstwa A. Pilarskiej

       Kolejna mieszkanka Kruszewa odkryła szerszej publiczności swój talent malarski. Pani Angelika Pilarska po raz pierwszy w swojej rodzinnej miejscowości zadebiutowała wystawą "Kolorowy świat", którą podziwiać możemy do 17 czerwca w sali WDK. Pani Angelika maluje już od najmłodszych lat. Obecny wernisaż jest trzecim w jej dorobku artystycznym. Swoje prace eksponowała już na wystawie "Anioły" i "Kwiaty Polskie" w galerii na Starym Rynku w Ujściu. O swojej twórczości artystka mówi: "Moja twórczość ma prostą, dosłowną i czystą formę, która posiada wątek uogólnienia, tworząc mniej zobowiązujące spojrzenie na rzeczywistość." Obrazy pani Pilarskiej posiadają elementy abstrakcji kolorystycznej, wprowadzając tajemnicę, wywołując czyste, ale na swój sposób mniej realne spojrzenie. 

       Uroczyste otwarcie wystawy odbyło się w piątek 10 czerwca, a uświetnił je krótki występ artystyczny dziewcząt z Gimnazjum w Kruszewie.

       Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kruszewa i okolic do obejrzenia niezwykle interesującego wernisażu, ukazującego prawdziwy talent pani Angeliki. Wystawa czynna jest w ogdzinach od 9.00 do 17.00